Wrześniowy repertuar Kina za Rogiem we Wleniu

Chociaż lato zmierza ku końcowi a słońce na niebie coraz niżej, my nie zwalniamy tempa i zapraszamy Was na wyśmienite filmowe emocje do naszego kina. Jak zakończenie lata to tylko z kinem Jutrzenka! We wrześniu gramy sporo nowości: SUBTELNOŚĆ (francuski romans, niezwykle subtelna, mistrzowsko zagrana opowieść o uczuciach), POKÓJ (obsypany nagrodami dramat o dziecku, które myślało, że jego świat kończy się w czterech ścianach pokoju), FUOCOAMMARE. OGIEŃ NA MORZU (poruszamy bardzo aktualny problem uchodźców, którzy przybywają do Europy). Ponadto z cyklu kino polskie proponujemy SIEKIEREZADĘ z doborąwą, polską obsadą, oraz ciepłą i bardzo pozytywną komedię: PIĄTĄ PORĘ ROKU. Dla dzieci w soboty o 11.00 gramy BYSTREGO BILLA (przygody sympatycznego misia koala), ARTUR I MINIMKI. DWA ŚWIATY, a dla najmłodszych KUBA I ŚRUBA oraz BUKOLANDIA.

Oczywiście to nie wszystko co dla Was przygotowaliśmy. 22 września, w piątek zapraszamy na Noc w Kinie i oficjalne pożegnanie lata. Startujemy z blokiem filmowym dla dzieci (17.00-20.00) Nowość- BARANEK SHAUN oraz piękny film o przyjaźni i oddaniu - MÓJ PRZYJACIEL ORZEŁ. Dla dorosłych (20.00-02.00) gramy SELMĘ - sen który zmienił historię świata, POKÓJ i świetny film akcji SON OF THE GUN. Jak zawsze zapraszamy do naszego bufetu na pachnącą kawę, przekąski i popcorn. Dajcie się porwać magii naszego kameralnego kina. Czekamy na Was we wrześniu!

kino_za_rogiem_jutrzenka_we_wleniu.jpg

Opublikowano: 30 sierpnia 2017 12:47

Kategoria: Komunikaty

Załączniki:

Repertuar Kina za Rogiem we Wleniu - wrzesień [314.35 KB]

Wyświetleń: 217

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.