Spotkanie: Jak dofinansować ekologiczne rozwiązania w twoim domu lub firmie?

żarówka, energia ekologiczna (link otworzy duże zdjęcie)

Dnia 13 czerwca (środa) 2018 r. o godz. 17.00 w Ośrodku Kultury, Sportu i Turystyki we Wleniu odbędzie się spotkanie z doradcą, który opowie o finansowaniu inwestycji ekologicznych z wykorzystaniem środków m. in.: Wojewódzkiego i Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Regionalnego Programu Operacyjnego.

Podczas spotkania mieszkańcy Gminy Wleń poznają możliwości finansowania przedsięwzięć związanych z poprawą ochrony środowiska, t.j.: wymiana pieców, odnawialne źródła energii w gospodarstwie domowym i przedsiębiorstwie (panele fotowoltaiczne), termomodernizacja budynków. Specjalista w tym zakresie Pan Tomasz Kubik poruszy także aspekty techniczne zastosowania odnawialnych źródeł energii.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Opublikowano: 06 czerwca 2018 09:05

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 500

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.