Za nami XXVII Memoriał im. Michała Fludra. Zobacz fotorelację.

 (link otworzy duże zdjęcie)

XXVII Memoriał im. Michała Fludra za nami. Piękna pogoda, bardzo duża frekwencja w biegu dziecięcym i rekordowe 174 zawodników w biegu głównym bardzo cieszą. Gratuluję wszystkim, którzy bieg ukończyli, a szczególnie zwycięzcom w kategorii OPEN: Bartłomiejowi Krawczykowi z Jeleniej Góry i Karolinie Chudzikiewicz z Wojcieszowa. Cieszę się, że jak co roku znów gościła u nas grupa biegaczy niepełnosprawnych z Województwa Lubuskiego.

W tym samym czasie w Warszawie odbył się Orlen Warsaw Marathon, w którym wystartowało dwóch mieszkańców naszej gminy wśród 20000 innych zawodników. Adam Dymitroca, który ukończył bieg na 33 pozycji w swojej kategorii i Marcin Nalepka, który ukończył bieg na 73 miejscu w swojej kategorii wiekowej. Serdecznie gratuluję sukcesu obu biegaczom.

A na koniec podziękowania, za bardzo solidną pracę dla dyrekcji i pracowników Zespołu Szkół im. Św. Jadwigi Śląskiej we Wleniu, dyrekcji i pracowników OKSiT we Wleniu, pracowników Urzędu Miasta i Gminy Wleń, Policji, Straży Miejskiej, OSP, a szczególne dla Janka Jaśkiewicza, który tradycyjnie dyrektoruje naszej imprezie i ją prowadzi. Dziękuję także Pani Katarzynie Kotołowskiej - Przewodniczącej Rady Miasta i Gminy we Wleniu, wszystkim radnym i sołtysom.
Gościem honorowym i jednocześnie uczestnikiem był Starosta Lwówecki Pan Marcin Fluder.
W naszej imprezie uczestniczyli także zawodnicy z Jozefuv Dul z Czech i Wielkiego Lubienia na Ukrainie. Im także dziękuję za przyjazd.

Pozdrawiam!
Artur Zych
Burmistrz Miasta i Gminy Wleń

Źródło: FB Burmistrz Miasta i Gminy Wleń


>>Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z XXVII Memoriału Ulicznego im. M. Fludra! - KLIKNIJ!<<

Opublikowano: 24 kwietnia 2018 23:11

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 297

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.