Nowi lekarze w Przychodni Rejonowej we Wleniu

przychodnia we Wleniu (link otworzy duże zdjęcie)

Zespół medyczny opiekujący się pacjentami w wleńskiej przychodni został wzmocniony o parę nowych specjalistów. Od początku lutego o zdrowie dzieci troszczy się pediatra, specjalistka I st., Violetta Dawidowicz. Pani doktor posiada również specjalizację II st. z zakresu medycyny rodzinnej, dzięki czemu będzie mogła służyć kompleksową pomocą całym rodzinom. Również z początkiem lutego praktykę w Przychodni rozpoczął Zygmunt Dawidowicz, specjalista medycyny rodzinnej II st., a zarazem specjalista chorób wewnętrznych I st.

Nowi lekarze dostępni będą od poniedziałku do piątku, w zależności od grafiku w godzinach przed- lub popołudniowych. W początkowym okresie ich harmonogram pracy będzie jeszcze modyfikowany, z uwzględnieniem dostępności pozostałych pracowników. Wielospecjalistyczny Szpital SPZOZ w Zgorzelcu stara się organizować pracę placówki w taki sposób, by mieszkańcy Gminy Wleń mieli zapewnioną opiekę podstawową również w godzinach popołudniowych.

Poza pracą w Przychodni we Wleniu Violetta i Zygmunt Dawidowiczowie dwa razy w tygodniu przyjmować będą także pacjentów w Przychodni w Pilchowicach. We wtorki od godz. 10.00, a w czwartki od godz. 13.00


Opublikowano: 08 lutego 2018 07:45

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 1368

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.