Zagłosuj na kandydaturę Burmistrza Miasta i Gminy Wleń Artura Zycha w plebiscycie Nowin Jeleniogórskich na Człowieka Roku 2017

 (link otworzy duże zdjęcie)

Tradycją Nowin Jeleniogórskich jest plebiscyt na Człowieka Roku, który odbywa się nieprzerwanie już od lat. W tegorocznym głosowaniu zostało zgłoszonych 20 kandydatur. Po pierwszym etapie do wielkiego finału weszło 6 osób. Wszyscy finaliści zasłużyli się swoją pracą na rzecz rozwoju regionu i lokalnych społeczności.

Wśród kandydatów na Człowieka Roku 2017 znalazł się również Artur Zych. Były Radny Powiatu Lwóweckiego, Starosta Lwówecki, Kierownik Wydziału Edukacji Spraw Społecznych i Rozwoju Starostwa w Lubaniu, Dyrektor szkoły w Pilchowicach oraz nauczyciel fizyki i chemii w szkole we Wleniu. Obecnie jako Burmistrz Miasta i Gminy Wleń Artur Zych podejmuje aktywne działania mające na celu reaktywację linii kolejowej nr 283 (relacji Lwówek Śląski - Jelenia Góra), wdraża program walki ze smogiem oraz kontynuuje rewitalizację Wlenia oraz Zamku Lenno. W czasie obecnej kadencji wyposażył dwie jednostki OSP - we Wleniu i w Pilchowicach w nowe wozy pożarnicze. Włącza się czynnie w inicjatywy dla przyszłości. Dzięki jego działaniu we Wleniu odbyło się podpisanie Deklaracji Sudeckiej, która jest szansą pozyskania środków unijnych na przyszłe lata dla południa Dolnego Śląska (więcej o podpisaniu Deklaracji Sudeckiej).

Zachęcamy do oddawania głosów w plebiscycie Nowin Jeleniogórskich na Burmistrza Miasta i Gminy Wleń Artura Zycha poprzez wysyłanie SMS na nr 7255 lub 72150 o treści CR8 (koszt SMS to 2,46zł brutto) lub przesyłanie oryginalnych kuponów z papierowego wydania Nowin Jeleniogórskich na adres Redakcji. Głosowanie trwa do piątku 26 stycznia 2018r. do godz. 12.00. Rozstrzygnięcie zaś nastąpi podczas Gali Nowin Jeleniogórskich, 26 stycznia o godz. 19.00 w Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze.

Czytaj więcej na: www.nj24.pl

Opublikowano: 23 stycznia 2018 19:17

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 621

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.