Świąteczny grudzień w KzR Jutrzenka!

Zapraszamy na grudniowe wieczory i poranki w Kinie za Rogiem Jutrzenka we Wleniu. Teraz jeszcze więcej filmów i jeszcze więcej do oglądania! Od grudnia gramy też w soboty wieczorem (o 19.00)

Grudzień pełen niespodzianek: 9 grudnia (sobota) o godz. 16.00 zapraszamy dzieci na świąteczne dekorowanie pierniczków, kolędowanie oraz film Uwolnić Mikołaja! Dorosłych zaś ugościmy pysznym ponczem i filmem w konwencji czarno-białej Śnieżka. Ponadto dla dorosłych przygotowaliśmy małą niespodziankę. Zapraszamy 9 grudnia o godz. 19.00.

Grudniowe soboty dla dzieci tylko w grudniu z ceną biletu 4zł! Kochane dzieci! Bądźcie na wszystkich sobotnich porankach w naszym kinie, zbierajcie pieczątki i zgarnijcie nagrodę! Klasy oraz grupy przedszkolne zachęcamy do wynajmowania kina na świąteczne projekcje w okresie 4.12-16.12.2017r. Terminy i godziny seansów oczywiście do uzgodnienia. Nie wiesz co podarować swoim bliskim? Spersonalizujemy dla Ciebie karnet kinowy tak, jak sobie zażyczysz Każda grudniowa sobota to inny ale tak samo ciekawy film w konwencji czarno-białej! Sprawdźcie na plakacie!

W repertuarze znajdziecie sporo kinowych nowości oraz premier w KzR. Kino Jutrzenka we Wleniu poleca się na Święta!
 
grudzien.jpg

Opublikowano: 28 listopada 2017 08:19

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

Repertuar KzR grudzień 2017 [2.1 MB]

Wyświetleń: 251

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.