Reaktywacja linii kolejowej Doliny Bobru oraz próbny przejazd motoraczkiem na trasie Jelenia Góra-Lwówek Śląski

Kolej Doliny Bobru to nie tylko szansa na rozwój turystyki w naszej gminie ale również ważny środek komunikacji na trasie Jelenia Góra-Lwówek Śląski, szczególnie potrzebny dla mieszkańców małych miejscowości takich jak Marczów, Dębowy Gaj ale także Wleń. Dlatego też Burmistrz Miasta i Gminy Wleń podejmuje wszelkie działania aby ruch kolejowy na linii nr 283 przywrócono. W związku z tym 4 grudnia br. zaplanowano testowy przejazd motoraczkiem. Mamy nadzieję, że te maszyny dzięki swoim zaletom sprawdzą się i będą mogły na bieżąco obsługiwać wyżej wspomnianą trasę. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo oraz zdjęć linii kolejowej Doliny Bobru. 

Ze względu na rangę inicjatywy będziemy wdzięczni za udostępnianie materiału wideo oraz wspieranie działań zmierzających do reaktywacji linii kolejowej Jelenia Góra - Wleń - Lwówek Śląski.


Opublikowano: 17 listopada 2017 12:39

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 1852

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.