Przyjdź do Kina za Rogiem Jutrzenka w listopadzie

Kino za Rogiem Jutrzenka zaprasza na listopadowe seanse. Zaduszki w Jutrzence czyli seria filmów od 3 do 5 listopada. 4 listopada gramy "Ostatnią Rodzinę" - zwycięzcę zeszłorocznego festiwalu filmowego w Gdyni. Wejdźcie do świata rodziny Beksińskich! W tym miesiącu również kilka premier w KzR - "Prosta historia o morderstwie" (3.11.) oraz komedia "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" (5.11.). 12 listopada z okazji Narodowego Święta Niepodległości zapraszamy na projekcję brawurowego filmu Roberta Glińskiego - "Kamienie na szaniec". W repertuarze znajdziecie również parę sprawdzonych tytułów: polski thriller - "Na granicy" z Marcinem Dorocińskim i Andrzejem Chyrą, świetną komedię - "Moje wielkie greckie wesele 2" oraz "Chocolat" z Omar Sy z "Nietykalnych" oraz z wnukiem samego Charliego Chaplina ;) W ramach sobotnich poranków dla dzieci zapraszamy na: "Hugo i Łowcy Duchów", kolekcję bajek dla najmłodszych - opiekun wchodzi za free, "Bobasy" - familijne kino dla całej rodziny oraz "Królową Śniegu" (ostatnia sobota miesiąca). Uwaga, zmienia się cena biletów filmów dystrybutora Monolith. Od listopada bilet będzie tylko nieco droższy - 7zł. Informacja na plakacie!
 
Przypominamy o możliwości wynajęcia kina! Całe kino dla Was i Waszych przyjaciół. Urodziny dziecka, spotkanie z przyjacółmi, seanse dla szkoły i przedszkola. Zachęcamy do kontaktu z nami: 737321164 lub kzr.wlen@gmail.com, Facebook\kinojutrzenka.


kino_za_rogiem_jutrzenka.png
Zapraszamy do Kina za Rogiem Jutrzenka w listopadzie!

Opublikowano: 27 października 2017 19:55

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

Repertuar Kina za Rogiem Jutrzenka listopad 2017 [207.92 KB]

Wyświetleń: 285

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.