Pomóż w zdobyciu książek do biblioteki publicznej we Wleniu!

screen (link otworzy duże zdjęcie)

Zapraszamy do głosowania na Bibliotekę Publiczną im. Adama Mickiewicza w OKSiT Wleń. Codziennie do 31 października oddawaj swój głos przez profil na facebooku na bibliotekę we Wleniu. Pomóż zdobyć 250 książek oraz pufy do akcji "Wspólne czytanie". 

Czytanie rozwija język dziecka, jego wyobraźnię, uczy empatii, pozytywnych zachowań itp. Wspólne czytanie pogłębia bliską relację rodzica z dzieckiem, pozwala na spędzenie każdej wolnej chwili razem, na budowanie bliskości. Dziecko, czytając z rodzicami czuje się bezpieczne i kochane.

Aby oddać głos na bibliotekę we Wleniu należy wejść na: www.wspolneczytanie.pl następnie w zakładkę Głosowanie, zalogować się przez fb i oddać swój cenny głos! Więcej informacji na www.wspolneczytanie.pl/zasady

Akcję wspiera Kinder Mleczna Kanapka

Prosimy o wasze głosy!!

Opublikowano: 26 października 2017 14:47

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 332

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.