Spywy pontonami szlakiem wodnym rzeku Bóbr. Zapraszamy do Wlenia!

fot: BERGA Artur Barczyński (link otworzy duże zdjęcie)

Szlak wodny rzeki Bóbr to jeden z najpiękniejszych szlaków wodnych regionu, przeznaczony dla wszystkich miłośników spływów kajakowych i pontonowych. Najpopularniejszy przepływany odcinek regionu to trasa z Nielestna (okolice PKP) do Wlenia (Pole namiotowe) i dalej do Marczowa. Bogata oferta firm specjalizujących się w turystyce wodnej przeznaczona jest zarówno dla grup zorganizowanych jak i turystów indywidualnych. Bezpośrednie obcowanie z przyrodą pozwala oderwać się od codzienności, odpocząć i spędzić miło czas. Spływy kajakowo - ponotnowe rzeką Bóbr to niesamowita przygoda i wypoczynek, który na długo pozostanie fantastycznym wspomnieniem.

Zapraszamy również do korzystania z bogatej oferty agroturystyk w Gminie Wleń, które oferują spokój, obcowanie z przyrodą oraz smaczne, tradycyjne jedzenie. Wykaz agroturystyk znajdziecie TUTAJ.


Foto udostępnił BERGA Artur Barczyński
www.berga.pl

Opublikowano: 27 września 2017 23:30

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 620

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.