Wleń zwycięzcą Plebiscytu Gazety Wrocławskiej pn.: Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska

 (link otworzy duże zdjęcie)

Wleń wśród liderów rozwoju turystyki województwa dolnośląskiego

Miasto Wleń po raz kolejny zostało laureatem Plebiscytu pn.: Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska, zajmując pierwszą lokatę w kategorii miejscowość roku. Wleń już drugi raz bierze udział w Plebiscycie Gazety Wrocławskiej - w 2016 r. zajął 3 miejsce.

Ósma edycja Wielkiego Odkrywania Dolnego Śląska prowadzona jest pod patronatem Cezarego Przybylskiego, Marszałka Województwa Dolnośląskiego. Wleń jako zwycięzca w swojej kategorii poza certyfikatem otrzyma również 6 tys. zł. na promocję swoich walorów turystycznych, imprez i wydarzeń w Gazecie Wrocławskiej. Uroczysta gala wręczenia nagród zaplanowana jest 5 października w Legnicy.

Czytelnicy w głosowaniu wybrali liderów rozwoju turystyki w naszym regionie, którzy dostaną certyfikaty z rąk Marszałka Województwa Dolnośląskiego. Głosowanie trwało do 25 sierpnia do godz. 20.59.59. Mieszkańcom i sympatykom Wlenia dziękujemy za oddane głosy, to właśnie dzięki Wam w naszym województwie o Wleniu słychać coraz więcej!

Więcej na: www.gazetawroclawska.pl/odkrywanie

Opublikowano: 04 września 2017 12:29

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 543

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.