Zgłoś swoją inicjatywę - III nabór trwa

Trwa III nabór wniosków na realizację zadań publicznych w ramach inicjatywy lokalnej Miasta i Gminy Wleń. Na realizację zadań publicznych w ramach tego naboru Gmina Wleń przeznaczy środki w wysokości 8 275 zł. Wnioski o realizację zadań publicznych w ramach inicjatywy lokalnej mogą składać mieszkańcy Miasta i Gminy Wleń bezpośrednio lub za pośrednictwem organizacji pozarządowych. Wnioski można składać w terminie do dnia 24 sierpnia 2017 r. do godz. 15.30 za pośrednictwem poczty (decyduje data wpływu), lub bezpośrednio w sekretariacie Urzędu Miasta i Gminy Wleń.
 
Więcej informacji oraz formularz wniosku o realizację zadania publicznego znajdziecie na BIP-ie Gminy Wleń - Zobacz więcej

 

Opublikowano: 07 sierpnia 2017 11:07

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 283

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.