Sierpniowy repertuar Kina za Rogiem Jutrzenka we Wleniu

Sierpień rozpoczynamy uczczeniem bohaterów i ofiar Powstania Warszawskiego. Z tej okazji w naszym kinie we wtorek 1 sierpnia gramy Powstanie Warszawskie - zarezerwuj sobie miejsce jak najszybciej! Podczas seansu rozdamy “kartki z kalendarza Powstania” z Muzeum Powstania Warszawskiego. Tego jeszcze nie było - w każdy sierpniowy piątek o godz. 21.00 zapraszamy do kina pod chmurką / rynek miasta. Gramy “Próbę Generalną”, “Goni nas wiatr”, “Mury mówią” i nie tylko. Zapraszają Szymon Wasylów i Maciej Gładysz. Impreza otwarta, weźcie ze sobą coś do siedzenia.
W sierpniu dla dzieci świetne propozycje od Monolith Film: “Gang Wiewióra”, “Skubani”, “Mój przyjaciel orzeł”. W naszej ofercie również baśnie i bajki polskie. Pamiętajcie, sobota, godz. 11.00

Ponadto zapraszamy na oskarową i obsypaną nagrodami “Selmę” - zobacz historię Martina Luthera Kinga w Jutrzence. Dla młodzieży gramy “Dawcę Pamięci”. Każdy powinien obejrzeć mocno dający do myślenia dokument “Cały ten cukier”. I HIT w naszym kinie, komedia “Moje wielkie greckie wesele 2”! To wszystko i jeszcze więcej w sierpniu! Nie może Was zabraknąć! Łapcie emocje z Jutrzenką.

Kino za Rogiem Jutrzenka jest na facebooku - kliknij!


ow_respect.jpg

Opublikowano: 21 lipca 2017 10:22

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

Repertuar sierpień 2017 [372.17 KB]

Wyświetleń: 316

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.