Podziel się wspomnieniem

Burmistrz Miasta i Gminy Wleń zaprasza Seniorów i nie tylko, do dzielenia się wspomnieniami związanymi z naszą gminą i miejscem w którym mieszkamy. Jakie dobre wspomnienia przychodzą Wam na myśl? Jak było we Wleniu kiedyś? Jak się żyło?

Powyższa inicjatywa obejmuje powstanie podstrony na naszej stronie internetowej www.wlen.pl, na której chcemy publikować wspomnienia mieszkańców Gminy Wleń. Chcielibyśmy, aby strona ta stała się żywym obrazem historii naszej gminy, spojrzeniem wielu osób na problemy i wydarzenia, które w historii naszej małej ojczyzny były punktami zwrotnymi, lub po prostu utkwiły w pamięci mieszkańców. Nigdy do tej pory nie było możliwości stworzenia tak obiektywnego obrazu historii, na podstawie opisów wielu ludzi. Warto skorzystać z tej szansy, którą daje Internet i pokazać młodym ludziom jak żyło się kiedyś w naszej pięknej okolicy.

Wspomnienia w formie papierowej lub elektronicznej wraz ze zgodą na ich publikację można składać w sekretariacie Urzędu Miasta i Gminy we Wleniu. Bardzo mile widziane są zdjęcia archiwalne, które zeskanujemy i umieścimy także na stronie wraz z opisem. Poniżej zamieszczamy druk zgody na publikację (dostępny też w załączniku). Możliwe jest również przesyłanie materiału drogą mailową na: sekretariat@wlen.pldruk_wzor.png

Opublikowano: 21 lipca 2017 12:14

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

Zgoda na publikację na www.wlen.pl [11.12 KB]

Wyświetleń: 360

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.