Zapisz się na bezpłatne szkolenia językowe!

bez_tytulu.png

Zachęcamy do udziału w bezpłatnych kursach językowych. W przypadku zgłoszenia się większej ilości chętnych z naszej gminy, kurs odbędzie się we Wleniu! Poniżej szczegóły:

Bezpłatne szkolenia:

  • język angielski 120h

  • język niemiecki 120h

Jakie wsparcie oferowane jest w projekcie?

  • bezpłatne szkolenia z zakresu języka angielskiego
  • każda osoba może uczestniczyć w kursie, trwającym 120 godzin lekcyjnych i kończącym się międzynarodowym certyfikatem TOEIC dla angielskiego
  • kursy na różnych poziomach zaawansowania, dopasowane do potrzeb uczestników.
  • szkolenia odbywać się będą według wymagań uczestników (przeważnie organizujemy spotkania 1 raz w tygodniu po 4 godziny lekcyjne)
  • każdy z uczestników otrzymuje bezpłatne materiały szkoleniowe.

Kto może uczestniczyć w projekcie?

Projekt skierowany jest do osób dorosłych w wieku aktywności zawodowej o niskich kwalifikacjach (maksymalnie wykształcenie średnie; osoby z wykształceniem policealnym czy wyższym nie mogą brać udziału w projekcie) zamieszkujących województwo dolnośląskie) Szczególnie zachęcamy do udziału w projekcie osoby po 50 roku życia oraz osoby z niepełnosprawnościami. W projekcie mogą uczestniczyć zarówno osoby pracujące, jak i niepracujące.

W związku z przepisami dotyczącymi pomocy publicznej osoby samozatrudnione nie mogą być objęte wsparciem szkoleniowym w ramach niniejszego projektu.

Chęć uczestnictwa w projekcie proszę zgłaszać pod numer tel.: 739-221-442

ulotka_dolny_slask_nowa.jpg

Opublikowano: 18 lipca 2017 14:04

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 363

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.