Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska. Zagłosuj na Wleń w Plebiscycie Gazety Wrocławskiej!

Wystartowała kolejna edycja Odkrywania Dolnego Śląska z Gazetą Wrocławską! W zeszłorocznym plebiscycie w kategorii Najciekawsza Miejscowość, Wleń zajął trzecie miejsce. To przede wszystkim dzięki głosom oddanym przez mieszkańców i sympatyków naszego miasteczka. Taka lokata zobowiązuje dlatego prosimy o Wasze głosy również w tym roku.

Wleń ponownie walczy o jak najwyższe miejsce w kategorii Najciekawsza Miejscowość Dolnego Śląska. Tym razem głosujemy tylko za pośrednictwem SMS-ów, koszt jednej wiadomości to 2,46zł z VAT. W każdym z czterech regionów laureatami zostają trzy miejscowości, które uzyskały największą liczbę głosów. Wleń znajduje się w obszarze dawnego województwa jeleniogórskiego. Aby zagłosować na Wleń, w treści wiadomości należy wpisać MR.47 i wysłać go na nr 72355. 1 SMS to 1 głos. Głosowanie trwa do 25 sierpnia 2017. Wyniki można sprawdzać na bieżąco TUTAJ.

Tytuł najciekawszej miejscowości to świetny sposób na promocję Wlenia nie tylko na portalu Gazety Wrocławskiej oraz jej wydaniu papierowym ale również szansa na promocję walorów turystycznych oraz zachęcenie turystów do odwiedzania naszej gminy. Warto przypomnieć, że w ubiegłym roku w kategorii Najlepszy Pensjonat wygrał Pałac Książęcy we Wleniu.

Udostępniajcie, lajkujcie i przede wszystkim głosujcie.

00015.jpg























Opublikowano: 13 lipca 2017 14:44

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 267

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.