Zawody spławikowe Koła PZW we Wleniu 25.06.2017r. Relacja

Zawody spławikowe Koła PZW we Wleniu 25.06.2017r. (link otworzy duże zdjęcie)

Przy pięknej, słonecznej i prawie bezwietrznej aurze, przy udziale gości z zaprzyjaźnionych Kół, zostały rozegrane na Jeziorze Pilchowickim zawody o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wleń.

W bardzo koleżeńskiej atmosferze i przy dość wysokiej frekwencji, odbyły się w niedzielę 25 czerwca, zawody o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wleń. Naszymi gośćmi podczas zawodów byli koledzy z Kół we Lwówku Śląskim, Jeleniej Górze oraz Nowogrodźcu. Ryby nawet dopisywały, chociaż zabrakło okazów. Łowiono ukleje, płocie, okonie oraz niewielkie leszcze. Najlepszym wynikiem mógł pochwalić się kol. Adam Kołodziej z Koła PZW we Lwówku Śląskim, który odebrał Puchar z rąk Burmistrza Miasta i Gminy Wleń, pana Artura Zycha. Drugie miejsce zajął kol. Adam Pałucki z Jeleniej Góry, a trzecie miejsce kol. Mieczysław Kustra z Koła we Wleniu. Brawa należą się za organizację i bardzo sympatyczną atmosferę, do której przyczynił się również bardzo smakowity posiłek wędkarski na zakończenie zawodów.

Tekst: Andrzej Koczarski
Foto: Andrzej Koczarski, Tadeusz Pintal

Więcej zdjęć TUTAJ


Opublikowano: 10 lipca 2017 10:20

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 328

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.