Zakończenie roku szkolnego we Wleniu

Dnia 22 VI 2017 r. z Zespołem Szkół we Wleniu rozstawały się dwie klasy III gimnazjum. Ogółem mury szkoły żegnało 42 uczniów. Absolwenci rozpoczęli uroczystość polonezem, po którym przedstawili interesujący program artystyczny. Po występie wręczono nagrody dla osób, które wyróżniły się w nauce, sporcie, działaniach artystycznych, czy wolontariacie. Na wniosek Zespołu Szkół Burmistrz Miasta i Gminy Wleń przyznał stypendium za osiągnięcia artystyczne dla Sary Sawickiej oraz 2 stypendia za osiągnięcia sportowe, które otrzymały Justyna Wesołowska i Nikola Raszkowska. Nikola otrzymała również Nagrodę Przewodniczącej Rady Miasta i Gminy Wleń Samorząd dla samorządu. Julia Kopczyńska oraz Jakub Wełpa otrzymali specjalne wyróżnienia burmistrza. Na uroczystości zakończenia roku szkolnego w szkole podstawowej ww. wyróżnienia otrzymały również: Dominika Anaszko i Julia Skrzypiec.

W środę, 21 czerwca najstarsza grupa Smerfów zaprezentowała interesujący i wzruszający program przygotowany na pożegnanie Przedszkola we Wleniu. Przypominamy, że w okresie wakacyjnym w lipcu dyżur pełni oddział przedszkolny w Pilchowicach, w sierpniu - wleńskie przedszkole.

Życzymy bezpiecznych i udanych wakacji. Rok szkolny 2017/2018 rozpoczynamy 4 września br.

Opublikowano: 26 czerwca 2017 14:28

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 988

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.