Biała Niedziela w Gminie Wleń. Przyjdź i przebadaj się całkowicie za darmo - do wyboru kilku lekarzy specjalistów z WS-PZOZ w Zgorzelcu. Dodatkowo będzie również dwóch okulistów!

Burmistrz Miasta i Gminy Wleń zaprasza 25 czerwca 2017 w godz. 15.00-17.00 do Przychodni Rejonowej we Wleniu (Ogrodowa 8) na akcję BIAŁA NIEDZIELA. W ten dzień przyjmować będą lekarze specjaliści z Wielospecjalistycznego Szpitala - Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Zgorzelcu. Będzie również możliwość zasięgnięcia porady specjalisty oraz wykonania niektórych badań. Świadczone usługi są bezpłatne, brak zapisów. Profilaktyka jest najlepszym sposobem leczenia. Zapraszamy mieszkańców Miasta i Gminy Wleń.

---------------------

Podczas Białej Niedzieli we Wleniu, która odbyła się 25 czerwca 2017r, z porad lekarzy specjalistów z 5 różnych dziedzin skorzystało ok. 70 mieszkańców Gminy Wleń. Przeprowadzono m. in. 20 badań EKG, 27 pomiarów ciśnienia RR oraz 20 pomiarów cukru.

biala_niedziela.jpg

Opublikowano: 22 czerwca 2017 15:05

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 445

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.