Zapraszamy na Jarmark Średniowieczny św. Jadwigi Śląskiej we Wleniu 24-25 czerwca 2017r. Czeka na Was moc atrakcji i dużo wspólnej zabawy!

plakat Jarmark 2017 (link otworzy duże zdjęcie)

Gorąco zapraszamy na Jarmark Średniowieczny św. Jadwigi Śląskiej we Wleniu! Na Gości czeka to, co najpiękniejsze, najlepsze na Ziemi Wleńskiej- historia, kultura, edukacja i wspólna zabawa!
Warsztaty średniowieczne, seminaria, prezentacje dzieci i młodzieży, widowiska rycerskie, średniowieczna kuchnia, Uliczka Kupiecka oraz wspólne budowanie repliki Zamku Lenno, przy fragmencie której, wieczorem w towarzystwie świateł Fire Show, przedstawimy średniowieczną inscenizację - to atrakcje pierwszego dnia, które zakończą się wyjątkowym programem estradowym! Gościć będziemy zespół Sachiel oraz TOP ONE!!! Rozgrzaną do tańca wleńską widownię czeka muzyczna uczta z DJ.

W niedzielę zaś mnóstwo widowiskowych konkurencji w ramach wydarzenia Wleń! Biegnij! Płyń! Graj! 2017 (czytaj też tutaj)
Spływy kajakowe, pontony na Bobrze, Spływ Na Byle Czym, zaraz potem turniej piłkarski i II Bieg po Sztabkę Złota. Po takim wysiłku zapraszamy na koncert szantowy w wykonaniu zespołu EKT Gdynia. Będzie również wleńska Zumba show. Całość dopełnią sety muzyczne DJ.

Już dziś zarezerwujcie sobie ten termin! I zapraszajcie do gościnnego Wlenia wszystkich znajomych bo będzie się działo!
A jeśli jeszcze dołączysz do średniowiecznych budowniczych zamku, albo weźmiesz udział w rozgrywkach na wodzie, czy w złotym biegu- będzie fantastycznie!

Opublikowano: 15 czerwca 2017 16:39

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 1161

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.