Wielkanocne spotkanie dla osób samotnych i potrzebujących

świąteczny stół
Fot. A. Kondratowicz (link otworzy duże zdjęcie)

W Wielki Czwartek 13 kwietnia br. w auli Zespołu Szkół im. Świętej Jadwigi Śląskiej we Wleniu odbyło się, zainicjowane przez burmistrza Artura Zycha, spotkanie dla samotnych i potrzebujących mieszkańców naszej gminy. Dziękujemy księdzu Proboszczowi parafii we Wleniu Krzysztofowi Madej za poprowadzenie wspólnej modlitwy. Pracownikom Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej we Wleniu, Zespołu Szkół oraz przybyłym Radnym dziękujemy za zaangażowanie, przygotowanie sali oraz poczęstunku dla Gości. Wierzymy w sens takich przedświątecznych spotkań, które integrują i tworzą lokalną wspólnotę.

Jednocześnie informujemy, że w Wielką Sobotę (15.04) o godz. 14.00 potrzebujący będą mogli otrzymać dary, które wydawane będą na plebanii przy kościele pw. św. Mikołaja Biskupa we Wleniu - serdecznie zapraszamy. (Prosimy także o rozpropagowanie tej informacji)

Wszystkim z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy
samych dobrych chwil, zdrowia i pomyślności.

Opublikowano: 13 kwietnia 2017 15:03

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 313

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-web.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.