Każdy kto chce może obsługiwać komputer! Bezpłatne szkolenia w Gminie Wleń.

Burmistrz Artur Zych informuje, że na terenie Gminy Wleń odbędą się szkolenia z technologii informacyjno-komunikacyjnej finansowane ze środków Unii Europejskiej - Regionalny Program Operacyjny dla Dolnego Śląska na lata 2014-2020.
Uczestnicy projektu będą mieli możliwość podniesienia kompetencji w zakresie obsługi komputera, poruszania się w Internecie oraz korzystania z komunikatorów. Szkolenia są bezpłatne, zapewniamy dostęp do komputerów z Internetem mobilnym, dodatkowo każdy uczestnik otrzymuje podręczniki, skrypty i CERTYFIKATY potwierdzające zdobyte kompetencje.

Zachęcamy do zapisywania się na szkolenie mieszkańców nie tylko Wlenia ale i wszystkich sołectw. Po zebraniu się ok. 10 osób takie szkolenie może odbyć się np. w świetlicy wiejskiej.

Elastyczne godziny szkoleń, materiały, sprzęt komputerowy, certyfikaty - to wszystko i jeszcze więcej absolutnie bezpłatnie dla Mieszkańców Gminy Wleń.
Przekażcie informację innym!

Osoby zainteresowane proszone o kontakt pod nr tel.: 511-302-067 - Justyna Mazurczak Koordynator Projektu.

plakat.png

Opublikowano: 20 marca 2017 09:28

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 385

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.