Oficjalne wyniki z pracy pyłomierza we Wleniu

Z inicjatywy Burmistrza w porozumieniu ze stowarzyszeniem Alarmu Smogowego Radia Wrocław i Dolnośląskiego Urzędu Marszałkowskiego, w dniach 15-22 lutego zamontowano na jednym z balkonów rynku we Wleniu pyłomierz (pisaliśmy o tym na naszym facebooku i stronie WWW). Wyniki przedstawiamy Państwu na załączonym wykresie. Należy mieć na uwadze, że norma dobowa to 0,05mg/m^3. Wyniki wskazują na konieczność wymiany jak największej liczby pieców starego typu na ekologiczne i to w jak najszybszym czasie.

Równocześnie przypominamy, że od początku roku 2017 trwają zapisy na dofinansowanie wymiany pieców stałopalnych. Jeśli ktoś z Państwa jest zainteresowany to zapraszamy do tut. Urzędu celem złożenia odpowiedniego wniosku. Do tej pory do programu zgłosiło się ponad 60 rodzin.

wlen_pomiarypm10_luty20171.jpg

Opublikowano: 08 marca 2017 15:07

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 337

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-web.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.