Burmistrz Artur Zych z wizytą w Ministerswie Infrastruktury i Budownictwa

wlen (link otworzy duże zdjęcie)

Dnia 2 marca 2017 w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa przy ul. Chałubińskiego w Warszawie, z inicjatywy Burmistrza Miasta i Gminy Wleń Artura Zycha odbyło się spotkanie z podsekretarzem stanu Andrzejem Bittel – odpowiedzialnym za transport kolejowy i realizację inwestycji na kolei.
W spotkaniu uczestniczył również Senator RP Rafał Ślusarz oraz pracownicy ww. Ministerstwa. Spotkanie miało na celu określenie szans na przywrócenie do życia linii kolejowej relacji Jelenia Góra – Lwówek Śląski. Wstępnie ustalono, że pomysł Burmistrza Artura Zycha jest na tyle ciekawy aby na kolejnych spotkaniach rozważać możliwość jego realizacji. Wspomniany pomysł nawiązuje do Stowarzyszenia Kolei Pleszewskich SKPL i miałby być realizowany w porozumieniu z firmą, która powstała na bazie stowarzyszenia.

Opublikowano: 06 marca 2017 13:40

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 618

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-web.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.