Inwestycje drogowe w Gminie Wleń

inwestycje drogowe w Gminie Wleń (link otworzy duże zdjęcie)

Gmina Wleń w miesiącach sierpień-listopad br. zleciła wykonanie ułożenia nawierzchni asfaltowej w miejscowości Radomice (kierunek Wojciechów). Koszt inwestycji wyniósł 389.927,40zł, zaś zwycięzcą przetargu została firma COM-D Spółka z o. o. z Jawora. Droga ta ma posłużyć poprawie komunikacji sołectwa Radomice a także zwiększyć lokalny ruch turystyczny, gdyż położona jest na malowniczym pogórzu łączącym gminę Wleń i gminę Lubomierz. W roku 2017 gm. Lubomierz zobowiązała się wykonać odcinek brakującego asfaltu łączący Wojciechów z Radomicami. Środki na inwestycję pozyskano z budżetu Gminy Wleń oraz Terenowego Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych Województwa Dolnośląskiego.

Również w listopadzie br. wykonano nową nawierzchnię asfaltową o długości 160m do budynków zlokalizowanych pod nr od 21 do 23/4 w Miejscowości Modrzewie. Wartość inwestycji wyniosła 30 tys. zł i została sfinansowana z funduszu sołeckiego wsi Modrzewie.

Opublikowano: 25 listopada 2016 10:09

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 594

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-web.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.